Trinaesto Štefanje u Vivodini

27.12.2019.

U četvrtak 26. prosinca 2019. na blagdan Svetoga Stjepana prvomučenika održan je koncert božićnih pjesama u Župi svetog Lovre u Vivodini. Po trinaesti puta zaredom organizirao je KUD Vivodina koncert božićnih napjeva kojim hrvatski narod obiluje. Koncert je otvorio župnik Andrija Markač Anđeoskim pozdravljenjem. Nakon molitve pred domaćim su slušateljima i prijateljima iz susjedne Republike Slovenije nastupili najmlađi članovi KUD-a Vivodina, odrasli KUD-ovci i dječja sekcija KUD-a Vivodina, KUD Mostanje, crkveni zbor župe Sveti Lovro Vivodina te oktet Vitis iz Metlike.

Nakon blagoslova Vatrogasnog doma DVD-a Vivodina, zajedništvo je nastavljeno prigodnim druženjem kao širenje radosti Božića.

Sanja Benković-Marković