Zagrebački pomoćni biskup Šaško predslavit će euharistijsko slavlje III. vazmene nedjelje

26.4.2020.

Zagrebački pomoćni biskup Ivan Šaško predslavit će u 10 sati euharistijsko slavlje III. vazmene nedjelje u Župnoj crkvi Tijela Kristova u zagrebačkome naselju Sopot u nedjelju 26. travnja 2020.

Euharistijsko slavlje izravno će prenositi Hrvatska radiotelevizija na Prvome programu HTV-a i Prvome programu Hrvatskoga radija, a prijenos se može pratiti i preko multimedijske usluge HRTi.

U organizaciji Tiskovnoga ureda Zagrebačke nadbiskupije i Hrvatske radiotelevizije, podsjećamo, HRT svakodnevno u 18 sati, od četvrte korizmene nedjelje 22. ožujka, prenosi svetu misu iz župe Tijela Kristova u zagrebačkom naselju Sopot na Trećem programu HTV-a i Trećem programu Hrvatskoga radija.