Kardinal Bozanić uručio dekrete ovogodišnjim đakonima

3.10.2019.

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić susreo se u četvrtak, 3. listopada 2019. godine, u Nadbiskupskom dvoru s ovogodišnjim đakonima Zagrebačke nadbiskupije.

Kardinal je tom prigodom đakonima uručio dekrete za župe i odredišta gdje će obavljati đakonski praktikum po sljedećem rasporedu:

vlč. Marko DOMINIĆ obavljat će đakonski praktikum u Župi Navještenja Blažene Djevice Marije, Velika Gorica;
vlč. Petar GALEKOVIĆ obavljat će đakonski praktikum u Župi sv. Anastazije, Samobor;
vlč. Branimir JAGODIĆ obavljat će đakonski praktikum u Župi sv. Marka Križevčanina, Zagreb;
vlč. Tomislav MEDIĆ obavljat će đakonski praktikum u Župi sv. Ivana Nepomuka, Stupnik-Lučko;
vlč. Marko NIMAC obavljat će đakonski praktikum u Župi sv. Petra, Zagreb, a vršit će i službu pontifikalnog đakona u katedrali.

Đakonski praktikum na župama započinje u ponedjeljak 7. listopada 2019. godine.

Tiskovni ured Zagrebačke nadbiskupije