Majčin dan u Župi Krista Kralja Domaslovec

14.5.2017.

U nedjelju, 14. svibnja 2017. u Župi Krista Kralja u Domaslovcu obilježen je Majčin dan. Na svetoj misi, župnik Branimir Budinski je posebno molio za majke. U prigodnoj homiliji naglasio je kako su majke uvijek uz nas, blaže prema nama i uvijek spremne dati nam drugu priliku, dok nas očevi uče kako se živi stvaran život, po križu do Neba.

Velečasni Branimir naglasio je važnost oba roditelja, i oca i majke za djetetov odgoj i rast istaknuvši da jedno ne bi trebalo isključivati drugo. Djeca su na kraju svete mise zahvalila svojim majkama kroz pjesmu, vlastite sastavke i recitacije, a svi zajedno i našoj Nebeskoj Majci koja uvijek bdije i čuva nas.

Svakoj majci i baki na kraju programa podijeljene su ruže koje su djeca uz veliku pomoć bake Alojzije izrađivala na radionicama.

Ivana Vlahović,
župna medijska suradnica